Aktualności

Mnisi tybetańscy – lekarze, astrolog i specjalista od wyroczni MO z Gajang Medical Society w Polsce

Mnisi tybetańscy – lekarze, astrolog i specjalista od wyroczni MO z Gajang Medical Society z klasztoru Lhodak Gaden Monastery w dniach 29 sierpnia – 22 września 2009 r. – po raz pierwszy w Polsce!

Fundacja SAM DŻUB LING oraz TIBET HOUSE „ACALA” serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na niezwykłe wydarzenie, jakim będzie wizyta 10 mnichów specjalizujących się w medycynie, astrologii i wyroczni tybetańskiej MO. W trakcie pobytu w Polsce odbędą się wykłady z podstaw buddyzmu oraz medycyny tybetańskiej, które będą wygłaszali Geshe Lobsang Tsetam oraz Geshe Lobsang Tsultrim. Każdego dnia istnieje możliwość zapisania się do lekarzy oraz astrologa lub po poradę wyroczni na indywidualną wizytę.

W trakcie wizyty mnichów odbędzie się także ceremonia sypania mandali oraz pokaz tańców klasztornych Cziam.

Tournee rozpoczyna się w Warszawie, gdzie mnisi będą przebywali w dniach 29 sierpnia – 1 września, następnie w Trójmieście 3-9 września, Lublin 10 września, Poznań od 14 września i powrót do Warszawy, gdzie oprócz normalnego programu trwającego do 22 września będą uczestniczyli w WYSTAWIE RELIKWII BUDDYJSKICH – w dniach 18-20 września.

Dochód z biletów i cegiełek przeznaczony jest na pokrycie kosztów przyjazdu, wyżywienia oraz na pomoc dla dzieci tybetańskich, którymi zajmuje się nasza fundacja. Nadmieniamy, że sugerowana darowizna za wizytę u lekarza, astrologa lub na dywinacji MO wynosi 50 zł.

Zgłoszenia na wizyty prosimy przesyłać mailem na adres acala88@wp.pl lub telefonicznie pod numer telefonu 0-788-176-990. W Trójmieście informacji udziela Ania pod numerem telefonu: 0-601-633-443 e-mail: ania@duchowetrojmiasto.pl .