Aktualności

Jesienna SyMfonia Serc

13 września 2009 roku Fundacja „Nyatri” weźmie udział z imprezie organizowanej przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zatytułowanej Jesienna SyMfonia Serc.

Jesienna SyMfonia Serc realizowana jest z myślą o osobach chorych na stwardnienie rozsiane ich rodzinach, przyjaciołach i tych wszystkich, którzy chcą więcej dowiedzieć się o tej chorobie oraz pokazać swoją solidarność z chorymi. Na SM cierpi jedna z naszych Mam Serca.

Mottem przewodnim Jesiennej SyMfonii Serc jest stwierdzenie, ze chociaż osoby chore na stwardnienie rozsiane, niepełnosprawne, starsze – nie zawsze mogą być wśród nas, to nie są same! SM to nie samotność!!! Osoby chore na SM nie tylko biorą – ale potrafią też dawać! Pomagając innym pomagają sobie!

Uroczyste otwarcie SyMfonii Serc odbędzie się już 2 września, w samo południe na Zamku Ujazdowskim. 13 września spotykamy się na Krakowskim Przedmieściu o godz. 11.00. Tego dnia odbędzie się szereg imprez, spotkań, nie zabraknie także atrakcji muzycznych. Wieczorem wystąpią m.im. Grażyna Łobaszewska, Bogusław Mec, Siona Neale. Zakończenie tegorocznej SyMfonii będzie miało miejsce 4 października na Zamku Ujazdowskim, od godz. 19.00
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, aby zagrać razem z Jesienną SyMfonią Serc.