Aktualności

Magiczne gongi – koncert charytatywny na rzecz dzieci z BCH

Fundacja Nyatri serdecznie zaprasza wszystkich Darczyńców i Przyjaciół BCH w sobotę, 26 września, do spędzania wieczoru w otoczeniu magicznych dźwięków gongów powołanych do życia przez Leszka Angulskiego.
Wyjątkową atmosferę stworzą gongi Paista – Planety Słońce i Ziemia, Gongi FEN, Gongi Królewskie.

Pierwsza część to koncert wyjątkowego artysty – Leszka Angulskiego (www.nadigong.com). Leszek posiada szczególny dar łączenia dźwięków gongów i mis z innymi etnicznymi instrumentami. Efektem końcowym jest muzyka o szczególnych właściwościach głębokiego masażu wewnątrzkomórkowego, ale również dostarczająca wyjątkowych odczuć estetycznych.

Druga część spotkania będzie miała zupełnie inną formę; wszyscy chętni zostaną zaproszeni do wspólnego grania. W rytmie nadanym przez Leszka, każdy, kto będzie miał ochotę, będzie mógł na własnych instrumentach zagrać swoją wewnętrzną melodię razem z innymi uczestnikami koncertu.

Zapraszamy wszystkich do stworzenia wyjątkowej, wspólnej energii dźwięków! Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie programu Opieka Medyczna Fundacji Pomocy Dzieciom Tybetu – Nyatri .

Zapraszamy od godz. 18 do klubu „Biosfeera” ) przy al. Niepodległości 80 w Warszawie Koncert rozpocznie się o godz. 18.30 od godz. 19.45 do 20.15 – przerwa od godz. 20.15 do 21.30 – Leszek zaprosi wszystkich chętnych do wspólnego grania.

Więcej informacji i rezerwacja biletów: