Aktualności

Zaproszenie na spotkanie z Nyimą Dakpą Rinpoche

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie z Nyimą Dakpą Rinpoche, dyrektorem Bon Children’s Home (BCH). Rinpoche chciałby spotkać się, by porozmawiać o bieżącej sytuacji w BCH, opowiedzieć o prowadzonych działaniach i odpowiedzieć na Państwa pytania.

Chcemy, aby wydarzenie miało charakter otwarty. Dlatego mile widziane są również osoby, które nie są związane z Fundacją Nyatri, ale są zainteresowane aktualną sytuacją w Tybecie, formami organizacji pomocy i kulturą buddyjską.

Spotkanie odbędzie się 22.05.2017 (poniedziałek) w Siedzibie Fundacji Ocalenie w Warszawie, ul. Krucza 6/14a o godzinie 18.00.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie udziału poprzez kontakt emailowy lub telefoniczny do Julii Szczęsnej, email: spotkanie@nyatri.org,  tel. 601 992 439.

Osoby, które nie są w stanie dotrzeć na spotkanie, mogą przesłać pytania do Nyimy Dakpy Rinpoche na adres: spotkanie@nyatri.org. Najprawdopodobniej będziemy prowadzić “live streaming” wydarzenia – szczegóły zostaną podane wkrótce.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu – to wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z założycielem i dyrektorem BCH, podróżującym po świecie nauczycielem w tradycji buddyzmu tybetańskiego bon, honorowym członkiem Rady Fundacji Pomocy Dzieciom Tybetu i Himalajów – NYATRI.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/235905630221768/

 

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.