Aktualności

Wizyta Fundacji Nyatri w Dolanji – Styczeń 2011

Drodzy Rodzice Serca, Przyjaciele…

Z nieskrywaną radością chcielibyśmy poinformować, że tegoroczna wizyta przedstawicieli Fundacji (Joanna Nieciecka, Ewa Murawska, Bartosz Niedziółka, Tomasz Piotrowski) i Wolontariuszy (Marta Maik, Adam Knopp) w BCH, w Dolanji zakończyła się bardzo dużym sukcesem. Podczas pobytu udało nam się zrealizować (bądź rozpocząć) wszystkie zaplanowane projekty i działania, ale przede wszystkim:

1. Drugi etap akcji „Dentysta dla Dzieci Tybetu”

2. Projekt BCH Cinema

3. Book People Project – Biblioteka

4. Wymiana międzyszkolna – Szkolny Klub Europejski SP Golina Wielka – BCH

5. Turniej piłki nożnej

6. Pozyskanie informacji o systemie edukacji w Indiach

7. Aktualizacja zdjęć Dzieci, które w tym czasie były w BCH

Do każdego naszego działania staraliśmy się angażować jak największą ilość wychowanków BCH, a dzieci bardzo chętnie nam pomagały. Ich pomoc była dla nas bezcenna. Serdeczne podziękowania składamy Tashi, Tashi Wangmo, Karmie Dolmie, Tenzin Dolkar, Dawa Dorjee i Dhundupowi Gyaltsenowi.

Szczególne słowa uznania i podziękowania należą się naszym Wolontariuszom: dr Marcie, która niestrudzenie pracowała z Bartkiem w gabinecie dentystycznym oraz Adamowi, za fantastyczną inicjatywę i kompleksową organizację turnieju piłki nożnej. Mamy nadzieję, że Marta i Adam nadal będą wspierali Fundację swoim niezwykłym entuzjazmem i zaangażowaniem.

Z jednej strony osiągnęliśmy sukces, z drugiej zaś zobaczyliśmy, jak wiele jeszcze przed nami jest do zrobienia i tam, i tu. Jednakże nasza praca w Dolanji nie byłaby możliwa bez Waszego wsparcia – Rodziców Serca, Przyjaciół i wszystkich tych, którzy w ubiegłym roku przekazali na rzecz Fundacji 1% podatku, za co serdecznie raz jeszcze dziękujemy i polecamy się pamięci w roku bieżącym. Dlatego też nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że to sukces nas wszystkich, tych którzy wspierają Dzieci z Bon Childrens Home w Dolanji.

Fotorelacja z pobytu dostępna jest na naszej stronie oraz na ogólnodostępnym profilu na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy !