Blog

Relacja z wizyty w Dolanji: 2011

Tegoroczna wizyta przedstawicieli fundacji (Joanna Nieciecka, Ewa Murawska, Bartosz Niedziółka, Tomasz Piotrowski) i wolontariuszy (Marta Maik, Adam Knopp) w BCH, w Dolanji zakończyła się bardzo dużym sukcesem. Podczas pobytu udało nam się zrealizować (bądź rozpocząć) wszystkie zaplanowane projekty i działania, ale przede wszystkim:

  • Drugi etap akcji „Dentysta dla Dzieci Tybetu”
  • Projekt BCH Cinema
  • Book People Project – Biblioteka
  • Turniej piłki nożnej (galeria zdjęć…)
  • Pozyskanie informacji o systemie edukacji w Indiach
  • Aktualizacja zdjęć Dzieci, które w tym czasie były w BCH

Do każdego naszego działania staraliśmy się angażować jak największą ilość wychowanków BCH, a dzieci bardzo chętnie nam pomagały. Ich pomoc była dla nas bezcenna. Serdeczne podziękowania składamy Tashi, Tashi Wangmo, Karmie Dolmie, Tenzin Dolkar, Dawa Dorjee i Dhundupowi Gyaltsenowi.

Szczególne słowa uznania i podziękowania należą się naszym wolontariuszom: dr Marcie, która niestrudzenie pracowała z Bartkiem w gabinecie dentystycznym oraz Adamowi, za fantastyczną inicjatywę i kompleksową organizację turnieju piłki nożnej. Mamy nadzieję, że Marta i Adam nadal będą wspierali fundację swoim niezwykłym entuzjazmem i zaangażowaniem.

Z jednej strony osiągnęliśmy sukces, z drugiej zobaczyliśmy, jak wiele jeszcze przed nami jest do zrobienia, i tam i tu. Nasza praca w Dolanji nie byłaby jednak możliwa bez Waszego wsparcia – Rodziców Serca, przyjaciół i wszystkich tych, którzy w ubiegłym roku przekazali na rzecz Fundacji 1% podatku, za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy. Uważamy, że to sukces nas wszystkich, tych którzy wspierają Dzieci z Bon Childrens Home w Dolanji.

Fotoleracja z pobytu dostępna jest na naszym profilu na Facebooku.