Aktualności

Zaproszenie na spotkanie z Nyima Dakpa Rinpoche

Szanowni Państwo,

Jak co roku serdecznie zapraszamy na spotkanie Rodziców Serca z Nyima Dakpa Rinpoche, dyrektorem Bon Children’s Home. Rinpoche opowie o bieżącej sytuacji w BCH i odpowie na Państwa pytania przy tradycyjnej indyjskiej herbacie („masala chai”).

W tym roku poszerzyliśmy nieco formułę wydarzenia, zapraszając do udziału podróżnika Chrisa Hryniewicza, który podczas swojej ostatniej podróży po północnych Indiach, jesienią 2017, trafił do Dolanji. Chris pokaże niepublikowane zdjęcia z BCH i podzieli się wrażeniami z pobytu w osadzie uchodźców tybetańskich.

Natomiast Nyima Dakpa Rinpoche opowie również o początkach działalności BCH, o swojej podróży po himalajskich wioskach bonpo w celu sprowadzenia do domu dziecka pierwszej grupy najbardziej potrzebujących pomocy dzieci.

Wydarzenie odbędzie się 18.06. (poniedziałek) o godz.19.00 w Klubokawiarni Podróżniczej “Tam i z powrotem”

  1. Antoniego Odyńca 71,

02-644 Warszawa, Mokotów

Z uwagi na to, że wydarzenie będzie otwarte i jest współorganizowane przez Klubokawiarnię Tam i z powrotem, a Państwo są głównymi adresatami spotkania, prosimy o zgłaszanie udziału w celu rezerwacji miejsc poprzez kontakt emailowy lub telefoniczny:

Julia Szczęsna

email: szczesna.julia@gmail.com,

tel. 601 992 439

Wydarzenie na Facebooku: https://web.facebook.com/events/234008877368433/

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!