Aktualności

Osiągnięcia dzieci w dziedzinie sportu i nauki

1. Bhrikuti Shreesh – zdobyła złoty medal w zawodach w rzucie oszczepem, zarówno w spotkaniu klasowym CBSE, który odbył się w PML, S.D Publicznej Szkole w Chandigarh i CBSE National, które odbyły się w URMi School and Hostel w Vadodara, reprezentując Centralną Szkołę Tybetańską w grupie pielęgniarek w Dolanji, w 19 kategoriach. Konkurs ten została zorganizowany przez Centralną Radę Szkół Ogólnokształcących w Delhi, uznany przez Ministerstwo ds. Młodzieży i Sportu w Indiach.                                                      Wygrała też srebrny medal w trójskoku w zawodach klasowych CBSE, który odbył się w PML, S.D. Publicznej Szkole w Chandigarh. Złoty medal w rzucie oszczepem zdobyła drugi rok z rzędu w grupie wiekowej poniżej 16 lat.
  2. Phursang Bhura – zdobyła brązowy medal w biegu na 800 metrów w zawodach klasowych CBSE, który odbył się w PML, S.D Publicznej Szkole w Chandigarh, reprezentując Centralną Szkołę Tybetańską w Dolanji, w grupie wiekowej poniżej 16 lat. Konkurs ten została zorganizowany przez Centralną Radę Szkół Ogólnokształcących w Delhi, uznany przez Ministerstwo ds. Młodzieży i Sportu w Indiach.
  3. Yanagchen Bhuti – uczestniczyła w zawodach klasowych CBSE, które odbyły się w PML, S.D. Publicznej Szkole w Chandigarh, reprezentując Centralną Szkołę Tybetańską w Dolanji w grupie pielęgniarek, w 16 kategoriach.
  4. Nyima Tsering – zdobył drugie miejsce w konkursie matematycznym na spotkaniu Inter School w Centralnej Szkole Tybetańskiej Herbertpur, reprezentując Centralna Szkołę Tybetańską w Dolanji.
  5. Tsering Metok, uczennica 11 klasy i Kunsang Wangmo, uczennica 9 klasy także brały udział w zawodach w Centralnej Szkole Tybetańskiej Herbertpur, reprezentując Centralną Szkołę Tybetańską w Dolanji.