Aktualności

Niedziela z Fundacją Nyatri

Szanowni Państwo! W tym roku Światowy Dzień Dziecka (1 czerwca) przypada w poniedziałek. Ale Fundacja Pomocy Dzieciom Tybetu – Nyatri zacznie świętować już w niedzielę, 31 maja. Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze imprezy:

FESTYN NA POLU MOKOTOWSKIM

31 maja, w godzinach 11-19 na Polu Mokotowskim odbędzie się największy w Warszawie festyn z okazji Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z pociechami do odwiedzin naszego stanowiska. Będzie malowanie buziek dzieciom, zabawy plastyczne, a na scenie wystąpią dzieci tybetańskie. W godzinach 12-14 będziemy gościć Dyrektora Bon Children’s Home – Nyimę Dakpę Rinpocze.

II edycja akcji: „FRYZJERZY – DZIECIOM TYBETAŃSKIM”

31 maja, w godzinach 13-17 zapraszamy do salonu fryzjerskiego „Paula & Alexandro” przy ul. Krakowskie Przedmieście 47/51, w Warszawie. Tego dnia odbędzie się tam kolejna edycja akcji: „Fryzjerzy – Dzieciom Tybetańskim”. Właściciele i pracownicy salonu już po raz drugi przekażą Fundacji Pomocy Dzieciom Tybetu – Nyatri swój całodzienny dochód ze strzyżenia i czesania. Darowiznę tę Fundacja przeznaczy na zakup materiałów, leków i sprzętu stomatologicznego w ramach projektu: „Dentysta dla Dzieci Tybetu”. Dzieciom, które 31 maja odwiedzą salon, będziemy wręczać drobne upominki z okazji Dnia Dziecka oraz malować buzie! Informacje na temat usług fryzjerskich oraz cennik można znaleźć na stronie salonu: http://www.paula-alexandro.pl/

Ważne: tego dnia salon nie będzie przyjmował płatności kartą.