Aktualności

Gratulacje dla Tashi

Drodzy przyjaciele,

Mam zaszczyt przekazać informację, że Tashi (BCH No 172) w czerwcu zakończyła z sukcesem 4 letnią naukę w Shoolini University na kierunku farmacji i podjęła pracę w firmie farmaceutycznej CORONA Remedies Pvt.Ltd w Solan.

W kilku zdaniach chciałbym przybliżyć historię jej edukacji. Tashi urodziła się 05.12.1987 roku w małej wiosce Tsoknam w Nepalu, jako szósta z siedmiorga dzieci (3 starsze siostry, 1 młodsza siostra i 2 starszych braci) Choedak Gyaltso i Tsewang Dolmy. Do BCH przywiózł ją ojciec i od 04.04.1997 roku Tashi rozpoczęła naukę w drugiej klasie, w CST w Dolanji. 05.04.2006 roku ukończyła 10 klasę i podjęła dwuletnią naukę w Chinmaya Vidyalaya, liceum Nauni. Po ukończeniu liceum kontynuowała naukę w Shoolini University w Solan (sierpień 2008 – czerwiec 2012).

Korzystając z okazji chciałbym (także w imieniu wychowawców z BCH) podziękować fundacji Nyatri i wszystkim naszym przyjaciołom za miłość i bezinteresowne wsparcie. Szczególne słowa podziękowania kieruję do Rodzica Serca, Pana Aleksandra Falkowskiego, za wieloletnią opiekę, przyjaźń i wsparcie Tashi podczas całego okresu edukacji. Mam nadzieję, że ten kontakt będzie nadal utrzymywany.

Tashi życzymy wszystkiego co najlepsze, szczęścia i dobra na nowej drodze życia.

Phuntsok Dhargyal
Koordynator ds. sponsoringu w BCH

Fundacja Nyatri przyłącza się do podziękowań dla Pana Aleksandra Falkowskiego, a Tashi, cóż – z serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, tak zawodowych jak i prywatnych!