Aktualności

Fotokalendarz artystów dla Fundacji Nyatri

FOTOGALERIE.COM.PL
przygotowały
FOTOKALENDARZ DLA DZIECI TYBETU
na 2009 rok

Dochód ze sprzedaży 100 sztuk zostanie przeznaczony dla Fundacji Nyatri.

Wernisaż zdjęć oraz prezentacja kalendarza odbyły się 5 grudnia o godz. 20:00. ZDJĘCIA MOŻNA OBEJRZEĆ DO 12 GRUDNIA 2008 w godz. od 12:00 do 19:00 ul. Dąbrowskiego 63, Poznań

5 grudnia 2008 roku mieszkania jeżyckiej kamienicy w Poznaniu zamieniły się w Galerię Sztuki Fotografii.

Fotogalerie.com.pl zaprezentowały serię prac wykonanych przez 12 artystów galerii do kalendarza wydanego na rzecz dzieci Tybetu, będących pod stałą opieką Fundacji Nyatri. Fotografie z ekspozycji wydane są przez fotogalerie.com.pl w limitowanej do 100 sztuk ekskluzywnej serii kalendarzy.

Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na Program Edukacyjny prowadzony przez Fundację Nyatri dla młodzieży z sierocińca Bon Children’s Home.

Fotogalerie.com.pl rozpoczęły sprzedaż fotokalendarza po wernisażu. Cena jednego egzemplarza wynosi 1000 PLN. Każda strona kalendarza jest wysokiej jakości odbitką fotograficzną na papierze Ilford o rozmiarach 30/40 cm (B3).
Każdy z kalendarzy wysłany będzie przez fotogalerie.com.pl bezpośrednio do Darczyńcy, po dokonaniu przez niego wpłaty na konto Fundacji Nyatri, z dopiskiem 'fotokalendarz dla dzieci Tybetu’, oraz po wysłaniu e-maila na adres: fundacja@nyatri.org , zawierającego informację o dokonanym przelewie (imię i nazwisko, adres osoby wpłacającej, adres korespondencyjny, kwota). W tytule e-maila prosimy napisać „Fotokalendarz dla dzieci Tybetu”. Fundacja Nyatri powiadomi Fotogalerie, które prześlą do Państwa kalendarz.

Numer konta Fundacji Pomocy Dzieciom Tybetu NYATRI:
PKO BP S.A. Oddz. VI w Warszawie, nr 57 1020 1068 0000 1502 0083 5330.

Autorzy prac: Szymon Brodziak, Yong Hee Kim, Radosław Berent, Travis – Human Tree, Michael Loos, Magdalena Krajewska, Monika Lisiecka, Leszek Wesołowski, Michał Żak, Katarzyna Cera, Jerzy Sadowski oraz Anna Kurgan.